Ev / EĞLENCE / Poppy Kimdir?

Poppy Kimdir?

Poppy kimdir?  sorusu yakın zamanda bir çok kişinin dilinde. Poppy, bir Youtuber fenomenidir. Çekmiş olduğu enteresan videolar, oldukça fazla kişi tarafından izleniyor. Amerika’da yaşayan Chucky yüzlü prenses Poppy’nin, çok fazla takipçisi var. 2011 yılında Youtube hayatına başlayan Poppy, bu güne kadar toplam, 178.231.194 görüntülenme almış. Videoları da en az 300.000 kişi tarafından izlenmekte. İlk duyduğunuz zaman ismi güzel geliyor kulağa. Poppy! Bir makyaj kanalı, bir vlogger ve ya bir moda kanalı ismi diye düşünebilirsiniz. Ama öyle değil! Özenle hazırlanmış konsept, makyaj, kıyafetler, kamera açıları vs.  ile profesyonel bir iş olduğunu görüyoruz. 10 dakika boyunca “I’m Poppy” veya 10 dakika boyunca çizmelerini bağlayan, bazı videolarında giydirilmiş cansız mankenlerle konuşan, psikopatlıkta sınır tanımayan bir kanal. Poppy kimdir diye çok merak etmeyin. Türkiye’ de yemez o tarz videolar. 

Poppy Kimdir- Poppy İfşa 

İşte internette en çok aranılan kelimeler bunlar. Özellikle Türk genç Youtuber kardeşlerimiz kafayı Poppy’e takmış durumda. Hemen hemen her Youtube kanalı sahibi, kanalı alakalı olsun veya olmasın “Poppy İfşa“, “Poppy İlluminati İfşa” tarzı içeriklerle, bu Chucky yüzlü prensesi araştırma peşinde. İşin en kötü kısmı da, buna inanarak yapıyorlar. Videolarında 25. Kare kullanıldığından tutunda, gözüne doritos tutup, “ahanda illuminati işareti” diyenlerde var. Hatta bazı ifşa yapmaya çalışan kişiler ” Poppy 25. Kare tekniği ile, diğer illuminati üyelerine belirli mesajlar veriyor. Bazı videolarında da insanların bilinç altına işleyecek işaretler koyuyorlar” diye saçma sapan yorumlarla yayınlıyorlar. Eğer dediğiniz gibi illuminaticilere bir mesaj gönderiyorsa, bırakın göndersin. 17-18 yaşında bir kıza illuminati sırlarını ifşa etmek, diğerlerine mesaj göndermek için kullanıp, bir de bunu Youtube üzerinden yapıyorlarsa, bırakın yapsınlar. Onlar ne savaş çıkartabilirler, ne dünyayı yönetebilirler.

Tez zamanda bu tarz ifşa videolarının olmaması ve genç arkadaşlarımızın ifşa edeceğim diye kafayı yememeleri dileği ile Poppy’nin aslında kim olduğunu açıklıyorum. 

Poppy Aslında Kim? 

Poppy bir genç kız. Youtube’dan para kazanmak için 2011 yılında kanal açan, güzel bir prodüksiyonla anlamsız ve galiba kendi bilinç dünyasını yansıtan videolar yükleyerek meşhur olmuş biri. Çekmiş olduğu anlamsız, psikopatça ve cansız mankenlerle Google aracılığı ile konuşan sayko delik bir kızın kanalı. Kafanıza çok takmanıza gerek olmayan ve içinde gizli bilgiler barındırmayan bir kanal. Hoş kendisine “ben cennetten geldim” dese de siz inanmayın. Dikkatleri üzerine çekmek, bu tarz bir şey yaptığı zaman popüler olacağını bilen zeki bir kız. Haksız da değil, şuan hemen hemen tüm ülkelerde izleniyor ve izlenen bu ülkelerde “Poppy ifşa” videoları yayınlanıyor.  

 

Siz siz olun, popi olmak için Poppy gibi işlere girmeyin. Yada girin ya, ne kadar gereksiz, saçma sapan ve anlamsız video çekerseniz, o oranda popülerliğiniz artar. Kafanıza da çok takmayın, gülün geçin. 

Hakkında Mağara Adamı

1993 yılında gözlerimi hayata açtığımdan beri bir gariplik olduğunu anlamıştım. Bu hayattaki amacımın insanlara bir şeyler anlatmak, onlara bir şeyler göstermek ve eğlendirmek olduğunu anlamam uzun sürmedi. Uzun zaman önce kendi mağaramdan çıkmayı başardım. İnsanların da mağaralarından çıkıp dışarıdaki havayı koklamalarının zamanı geldi.

Ayrıca Bakınız

Antalya’da Yaşanan İlk An

İş yerinden çıktım. Daha mesainin bitmesine 3 saat vardı, ama patronum beni erken göndermişti. İş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir