Ev / KİŞİSEL GELİŞİM / Davranışlar / Damatların Kimseye Belli Etmedikleri 8 Düşünceleri ve Yaptıkları

Damatların Kimseye Belli Etmedikleri 8 Düşünceleri ve Yaptıkları

Düğün günü gelinler her zaman tatlı bit telaşı olduğunu bilinir. Her zaman sinirleri gergindir ve hiçbir şeyin olmadığını düşünürler. Üstelik damatlarında vurdum duymaz, heyecansız oldukları düşüncelerine kapılırlar. Aslında damatlarda her zaman sakin kaldığını göstermek isterler. Peki kaç kişi damatların tek başına kaldıklarında akıllarından neler geçtiğini biliyor?

İşte size damatların düğün gününde kimseye belli etmedikleri 8 düşünceleri ve yaptıkları.

 

1. EVLENİYORUM! 

Gerçekten evleniyor muyum? Her şeyden çok sevdiğim kişi eşim, en iyi arkadaşım mı olacak?  gibi düşünceler ile heyecanına heyecan katarlar.

2. Yapma! Ağla! 

Nikah sırasında yarı yarıya ağlama şansı var. En iri adam bile boğulabilir. Ancak elbette, kendisini psikolojik duruma getirmek ve gözyaşı dökmemek için elinden gelen her şeyi yapacak. Alternatif olarak, nikahtan önce gizlice ağlamaya başlayacak, böylece başka gözyaşları kalmayacak.

3. Tıraş Olmalıyım!

Sadece gelinler bu telaşa kapılmaz. Damatlarda güzel görünmek için tıraş olurlar ve bundan duyabilirler. Acaba yanlış mı kesildi, acaba sakalımı düzgün kesemedim mi? gibi konular kafalarına takılır.

4. İşemeliyim! 

Belki bir şey kalmış mı diye bakmak için tekrar işemeliyim. Orada dururken pantolonunu işemediği ya da kaşlarını çatmadığı çok önemlidir. Tuvalete önceden gitmesinden emin olması önemlidir. Ve eğer önceden tuvalete gidiyorsanız, tuvalete sekiz kat daha iyi gidiyorsanız iyidir.

5. Tamam, sinirleri sakinleştirmek için bir kez daha içeceğim.

 İlk içkiden sonra düşünmek güzel. 4’ten sonra düşünmek iyi değil ve umarım birisi 9’uncu içkisini içmiyordur.

6. İçmeliyim ve tekrar işemem gerekiyor. 

Bu sadece törende tuvalete gitmeye gerek kalmayacağından emin olmak için, sakin kalmak ve işemek için içilen içkidir ve bir kısır döngü haline gelir. Bazı damatlar döngü içinde sonsuza dek sıkışıp, yeryüzünde dolaşıp, içki içmek ve işemek için sarf ederler.

7. Ya o “hayır” derse? 

Kendi sorunlarınızdan endişelenmenin ötesinde, neler geçtiğinden endişe ediyor. Elbette göstermezsen yeterince kötü olur. Ama ya gelin hayır derse ve aslında sizin de istemediğinizi düşünüp bu hareketi yaparsa.. Tamam, tamamen mantıksız, ama evleniyor. Hiçbir şey onun için şu anda mantıklı değil.

8. Nikah Masasında Nasıl “Evet” Desem Acaba 

Nikah gününe kadar bunu defalarca düşünürler. Çünkü hem heyecanını çok belli etmemek hem de evleneceği kişiyi mutlu edecek bir “evet” olmalı. Ama bunu nikahtan 30 saniye önce yapmanın iyi bir fikir olmadığını, özellikle de çok fazla işkence eden düşünceler sonrasında ve içki içildikten sonra olmamasında fayda var.

Hakkında Mağara Adamı

1993 yılında gözlerimi hayata açtığımdan beri bir gariplik olduğunu anlamıştım. Bu hayattaki amacımın insanlara bir şeyler anlatmak, onlara bir şeyler göstermek ve eğlendirmek olduğunu anlamam uzun sürmedi. Uzun zaman önce kendi mağaramdan çıkmayı başardım. İnsanların da mağaralarından çıkıp dışarıdaki havayı koklamalarının zamanı geldi.

Ayrıca Bakınız

İlk Buluşmada Kendinize Sormanız Gereken 7 Soru

Bir ilişkinin temelini oluşturan unsurlar vardır. İlk buluşmada, partner adayınızı ölçüp biçersiniz. Ortak yönler bulmaya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir